Konya, Türkiye
+90 332 238 24 24
HIKVISION

Her İhtiyacınız İçin Daha Fazla Seçenek

Erkin Telekom Kalitesi ile...

Telekom - Ericsson-LG
Ericsson LG iletişim sistemleri, işinizi kolaylaştıran yapıda ergonomik çözümler sunmaktadır.
Kablosuz Çözümler
Kablosuz ağlarla çalışmak uzak alanlara ya da kablolu sistemlerin erişemeyeceği bölgelere bağlanabilirlik imkanı sağlarken, düşük maliyetlerle gerçekleştirilebiliyor.
Güvenlik Hizmetleri
Yaşadığımız mekanlarda güvende olma isteği, alınabilecek önlemlerin neler olduğu pek çok kişinin araştırdığı bir konudur.
Tegsoft

Tegsoft Çağrı Merkezi Sistemi

Erkin Telekom Kalitesi İle ...

Tegsoft Çağrı Merkezi Sistemi

TEGSOFT*, uzun yıllardır telekomünikasyon sektöründe edindiği bilgi birikim ve deneyimlerini, tamamen Türk mühendisliği ile geliştirmiş olduğu Tegsoft* Çağrı Merkezi ürünü TegsoftCC’de birleştirmiştir.

Tegsoft
Tegsoft , IP Santral ve Çağrı Merkezi çözümleriyle 400’den fazla firmada 10.000’nin üzerinde Müşteri Temsilcisi tarafından kullanılmaktadır.
TegsoftCC
TegsoftCC Müşteriler ile iletişimi Ses, SMS, Email, Webchat ve Sosyal Medya gibi birçok farklı kanal üzerinden yönetmeye olanak tanımaktadır.
Tüm Tegsoft Ürünleri
Tüm Tegsoft ürünleri; aralarında İngilizce, Almanca, Arapça, Rusça gibi dillerin de bulunduğu 25 farklı dilde kullanılabilmektedir.
Ericsson-LG

Ericsson-LG Telefon Santralleri

Ericsson LG iletişim sistemleri, işinizi kolaylaştıran yapıda ergonomik çözümler sunmaktadır. Ericsson LG Santral sistemleri tam anlamıyla modüler ve dağınık mimari yapısıyla Sizin için tasarlanmış olan uçtan uca IP(Pure IP) haberleşme çözümü VoIP dünyasının tüm avantajlarından en üst seviyede faydalanmanızı sağlar.

Yakınsama : Ericsson-LG Enterprise müşterinin ses yeterliliklerini, uygulama, veri ağ kurulumunu ve yönetim araçlarını kapsayan yakınsanmış servis ihtiyaçlarını karşılar.

Uyumluluk : Ericsson-LG Enterprise işletmeniz için en iyisini yapmak üzere çalışırken mevcut ortamınızda gerçekleştirdiği özellik iyileştirmeleriyle ve yakınsanmış bir IP dünyasına mükemmel geçiş sayesinde yatırımlarınızı korur.

Verimlilik : Ericsson-LG Enterprise verimliliği artırmak için tasarlanmış olan UC (Tümleşik Haberleşme), Hareket Yeteneği ve Güvenlik için gerekli yönetim platformlarını kapsayan bütün çözümleri sağlar.

İletişim sistemleri, olabildiğince basit, kolay kullanılabilen, işletmenizin büyümesi doğrultusunda ekonomik bir şekilde güncellenebilen bir sistem olmalıdır. Bir haberleşme sisteminin kullanıcı özellikleri açık ve anlaşılır olmalıdır ki kullanıcı dostu olabilsin.

Ericsson-LG iPECS
En Yeni IP Santral Uygulamaları
IPECS, LG-Ericsson mühendislerinin küçük, orta ve büyük işletmelerin IP Haberleşme ihtiyacını en üst seviyede karşılamak bağlamında tasarladığı bir üstün teknoloji ürünüdür.
Haberleşme Giderlerinin Düşürülmesi
IPECS, tam anlamıyla modüler ve dağıtık mimari yapısıyla VoIP dünyasının tüm avantajlarından en üst seviyede faydalanmanızı sağlar.
İş Yerinizin Verimliliğini Arttırın
KOBİ ve büyük işletmelerde verimlilik artışının sürekliliği çok önemlidir. IPECS UCS verimlik artışını sağlayacak birçok IPECS uygulamasından bir tanesidir.
Call Server Ve Ağ Geçitleri
IPECS Çağrı Sunucusu (MFIM), IPECS sistemlerin kalbi niteliğindedir. Bu son derece güvenilir sunucu, uç noktadaki bileşenler ve ağ kaynaklarının sağlıklı bir şekilde haberleşme ve yönetimini sağlar. ışletmenizin ihtiyacına göre yirmi kullanıcıdan binlerce kullanıcıya kadar en iyi hizmeti verecek kapasiteye karşılık gelecek Çağrı Sunucusunu seçebilirsiniz.

Güvenlik Tegsoft Ericsson-LG Kablosuz Çözümler Network Termal Kamera
Hizmetlerimiz

Erkin Telekom Kalitesi İle...