Konya, Türkiye
+90 332 238 24 24

Erkin Telekom

Kuruluş 1986

Hakkımızda

ERKİN TELEKOM, 1986 yılının Nisan Ayında Karaman’da Telefon santralı satış ve montajı ile başlamıştır. Turkcell Abone Merkezi konseptinin katılımı ile faileyetlerine devam etmiştir. Konya Ereğli ve Konya merkezde şubeler açılması ile büyüme devam etmiştir.

2009 yılından itibaren Karaman merkez,Ereğli Turkcell TIM konsepti ile yapılanma süreci daha da modern bir çizgiye dönüşmüştür.
Kurulduğu yıldan itibaren şirketinin ilkesi müşteri memnuniyetidir. şirketin genel prensibi “KOŞULSUZ MÜŞTERİ MEMNUNİYETİDİR…”.
Yeni yapılanma içerisinde günümüz en zorunlu ihtiyaçlar içine girecek olan GÜVENLİK sektörünü de satış-servis ağımıza katmış durumdayız.

Firmamız Türk Standartları Enstitüsü;

TS 12540 Yetkili Servisler – Güvenlik Sistemlerinde Kullanılan Cihazlar – Kurallar

TS 12739 Yetkili Servisler – Telefon ve Telefon Santrali ile Ekipmanları – Kurallar

TSE Belgelerine sahiptir.

Matra Networks

ERKİN BİLİŞİM İLETİŞİM GÜV.İNŞ.SAN.VE TİC.LTD.ŞTİ 1986 yılından bu yana Türkiye’de zayıf akım sektöründe faaliyet gösterip kendi alanında ilklerin arasında yer almayı başarmıştır. Profesyonel ve konusunda uzman kişiler tarafından yönetilen “ERKİN’ ’yurt dışındaki üreticiler ile distribütörlük temsilcilik anlaşmaları yaparak dünyadaki güncel zayıf akım teknolojisini ülkemize taşımaktadır. Yeni teolojileri yerinde ve yakından takip ederek katma değeri yüksek profesyonel ürünlere sahip olmaktadır. Kaliteli ürünleri koşulsuz satış sonrası desteği ile beraber sunması, sektörün öncülerinden olmasını sağlamıştır. Kazandığı tecrübe ve bilgi gücü çözüm ortaklarına bayilerine projelerde rekabet avantajları sağlamaktadır.

Dileğimiz firmanızın  sistemi yapılanma ve gelişme süreçlerine değer katabilmektir.

Erkin Telekom Kalitesi İle...

Hizmetlerimiz

Ericsson-LG Santrak Sistemleri, Güvenlik Sistemleri, Network Çözümleri, Kablosuz Çözümler, Termal Kamera Çzöümleri, Tegsoft Çağrı Merkezi, Yangın Alarm Sistemleri