Toplu SMS Hizmeti Hizmetlerimiz / Toplu SMS Hizmeti

ERKıN TELEKOM firması, Turkcell ıletişim Hizmetleri A.ş. ad ve hesabına Turatel Mobil Medya ıletişim Sis.Tic.Ltd.şti. tarafından sunulan toplu mesajlaşma servisinin pazarlamasına destek vermektedir.

SMS/MMS/Mobil Video:
Toplu mesaj sistemiyle müşterilerinize, iş ortaklarınıza veya personelinize En Hızlı, En Kolay ve En Ekonomik yoldan ulaşmanız sağlanır. Tek tıklamayla yüzbinlerce kişiye kampanyanızı, duyurunuzu, kutlama mesajınızı veya müşterilerinizin borç bakiyelerini yazı, resim yada video şeklinde anında ulaştırabilirsiniz.

ınteraktif SMS:
ınteraktif SMS Servisi sayesinde müşterilerinizin size mobil ortamda ulaşması sağlanır.Abone mesaj bölümünü açarak önce şirketi temsil eden anahtar kelimeyi yazar boşluk bırakır ve mesajını ekleyip 4 haneli kısa servis numarasına gönderir. 3 operatör kullanıcısı da aynı servis numarasına mesajını gönderebilir.

Hedefli Mesaj:
ızinli veritabanı uygulaması, kullanıcıların izinleri doğrultusunda vermiş oldukları kişisel bilgilerinin kullanarak gönderilen mesajlara "Hedefli Mesaj" denir. Aboneyi hedefleme konusunda kullanılan kritelerinden başlıcaları; lokasyon, yaş/cinsiyet ve ilgi alanlarıdır. Bunların haricinde GençTurkcell, ıştecell gibi kriterlerde kullanılabilir.

T.C. Kimlik No.ya SMS:
Artık T.C. Kimlik numaraları kullanılarak SMS gönderilebilecek. Turkcell, kayıtlı tüm müşterilerinin GSM numaraları ile TC. Kimlik numaralarını eşleştirdi. Müşterilerinize mesaj göndermek için TC. Kimlik numarasını bilmeniz yeterlidir. Bu servis reklam, tanıtım vb. amaçlar ile kullanılamaz.

Sesli Mesaj:
Toplu Sesli Mesaj hizmeti, içerik ve süresi tamamen müşterinin tercihine bırakılmış bir ses kaydının sisteme yüklenerek hedef kitleye ya da hedef lokasyondaki (il, ilçe veya bölge) telefonlara istenilen zaman aralığında aynı anda gönderilmesidir. Bu sayede çok kısa sürede on binlerce kişiye mesajınız, duyurunuz yada reklamınız ulaştırılmış olur.

Mobil Pazarlama:
Dünyada en hızlı büyüyen sektörlerden biri olan mobil pazarlama, sunduğu mecralar ile markaların kişilerin cep telefonlarına direk ulaşması sağlanır. Mobil dünyanın etkili olduğu bu dönemde hedefli, düşük maliyetli, etkinliği ölçülebilir ve farklı teknolojilerle bütünleşmiş bir mecradır.

Mobil Ödeme:
Turkcell MobilÖdeme sistemi ile müşterilerinizden 35 TL'ye kadar yapılan alışverişlerin bedelini kısa mesajla tahsil edebilirsiniz.ınternet ve mobil ortamlarda satmış olduğunuz ürünler için abone bir mesajla onaylar, ve ödemesi Turkcell faturasına yansıtılır yada TL hesabından düşer.

Hizmetlerimiz